Kedi Kostümü (Çocuk Kostümü)

Bu kostüm Antalya'daki bir müşterimizin oğlu için tasarlandı. Özellikle siyah kedi kostümü istendiği için siyah polar kumaş seçildi. Önce siyah bir tulum için kalıp çıkarıldı. Bu kalıba göre kesim ve kostüm dikimi yapıldı. Üste sımsıkı oturması için ölçü biraz küçük tutuldu.

 

 

Ardından bu tuluma bir şapka eklendi. Böylece şapkalı bir tulum şeklini aldı. Tüylü yapısı kedi görüntüsüne benzediği için özellikle polar kumaş tercih edildi. Sıcak tutacak olmasına rağmen müşterimiz özellikle polar kumaş kullanmamızı istedi. Lale hanım şapkanın içine kedi figürü çizip koyduğunda kedi kostümü biraz benzedi diye düşündük.

Kedi Kostümü

 

Lale hanım çocuk kostümü konusunda gerçekten yaratıcı şeyler sunabiliyor. Kedi kostümü için kuyruk yapımını çok kolay şekilde halletti. Yaptığı şeklin içine elyaf doldurunca sanki gerçek bir kediden koparılmış kadar gerçekçi durdu.

Kedi Kostümü Siyah

 

Bu çocuk kostümünün üç önemli ayrıntısı var. Dar olması, güzel bir kuyruğa sahip olması ve iki tane sivri kulak.

 

Bu kulakların içini de aynı şekilde elyafla doldurup kabarık durmasını sağlıyoruz.

Çocuk kedi kostümü

 

Böylece kedi kostümü hazır gibi şimdi bu parçaların birleştirilmesi ve son dikişler kaldı. Dikim işi hala devam ediyor. Hazır olduğunda müşterimizin çocuğuna giydirip fotoğrafını çekip sayfamızda yayınlayacağız. 

Toptan alıp satışını yaptığımız kostümlerimizi alışveriş sitemizden inceleyip, doğrudan satın alabilirsiniz. Sayfamızda bulamadığınız kostümleri size özel ölçülerle uygun fiyatlı olarak dikebiliriz. Sadece düşündüğünüz kostümü belirtmeniz ve bizi aramanız yeterli.

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !